Hakkımızda

sifaliyasamlogo

Sifaliyasam.com

Biz Şifalı Yaşam sitesi olarak sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek amacıyla İnternet ve sosyal medya alemini en iyi şekilde kullanarak sanal alemin her mecrasında hizmet vermekteyiz. Mevcut sitemizi de bu gaye doğrultusunda kurduk. Sitemiz yer alacak olan yazıların doğruluklarının teyit edilmiş olmasına ve güvenilir olmasına en üst düzeyde dikkat ve özen gösterilmektedir. Sitemiz de yer alan yazılar alanında uzman kişiler tarafından yazılmamaktadır. Özellikle sağlık konulu yazılar da siz takipçilerimizden ricamız doktorunuza danışmadan önerilen bilgileri uygulamamanızdır. Sitemiz de her gün yeni yazılara ve sizlere faydası olacağından şüphemizin olmadığı bilgi içerikli paylaşımlara yer vereceğiz. Yazılarımız öncelikli olarak sağlık ve güncel alanlarında olacak olup ayrıca dini, hukuki, ilginç bilgiler, alanında uzman yazarlarımız tarafından yazılan köşe yazıları vs. alanlarında da olacaktır. Hastalıklara ne iyi gelir, besinlerin faydaları ve sağlık hakkındaki merak ettiğiniz bilgileri sitemizden bulabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma! Sitemizde yayınlanan haber, makale, yazı, yorum, video ve tüm bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içinde değişebilecek bu bilgiler ışığında, satışa sunulan ürünler, hiçbir zaman uzman kişilerin görüş ve muayeneleri ile kontrol edilmeden kullanılamazlar. Kişiler, uzman onayı almadan ürünleri kişisel teşhis ve tedavi amacı ile kullanamazlar. Tüm sağlık problemlerinizde uzman hekimlere danışmanız gerekmektedir. Tüm yorumlar kişilerin kendi sorumluluklarındadır ve siteye mal edilemez. Tüm ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz bu uyarıları kabul etmiş sayılmaktadır. Sitemizde sağlanmış olan herhangi bir tıbbi bilgi, en iyi şartlarda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, bir tıp doktoru, hemşire, eczacı vb.) önerisi yerine geçmez. www.sifaliyasam.com gerçek ve tüzel kişilik olarak bir tıp hekimi ve tıbbi başvuru kaynağı değildir. Sitemizde, İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Veranın Faydaları Nelerdir? | Şifalı Yaşam: […] Aloe Vera Bitkisinin Gücü […]
2022-06-27 18:48:14
Yumurta Kabuğunun Bitkilere Faydaları | Şifalı Yaşam: […] patlıcan ve biber gibi sebzeler kalsiyum eksikliği nedeniyle büyürken
2022-06-27 18:32:59
2022-06-26 18:30:42
2 Adımda Kauçuk Bitkisi Faydaları | Şifalı Yaşam: […] Şifalı Bitkiler Her Derde Deva 10 Yararlı Bitki
2022-06-26 18:23:30
Sürekli Çıkan Çıban Hangi Hastalıkların İşareti Olabilir ? Çıban Nedir ? Çıban Tedavisi ? | Şifalı Yaşam: […] Bitkisi Faydaları Kaplama Diş Ağrısına Ne İyi Gelir?
2022-06-18 12:45:51
şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam