• Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün inançlar, değerler ve doğrularınız sizin için daha önemli olabilir. Etrafınıza, insanların duygu ve düşüncelerine daha fazla önem verebilirsiniz. Aile üyeleri, akrabalar ve eşin akrabaları ile bir araya gelebilirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün harcamalar, ödemeler ve masraflarla ilgilenebilirsiniz. Para çıkışları olabilir. Gün içinde duygu ve düşüncelerinizde daha fanatik, ısrarcı veya inatçı olabilirsiniz. Aksiliklere ve karmaşalara gündüz saatlerinde dikkat edin.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün eski dostlarınızdan, eski partnerlerinizden haberler alabilirsiniz. Uzaklardaki kişilerle, eski tanıdıklarla bir araya gelebilir veya görüşebilirsiniz. İlişkileriniz veya dostluklarınızla ilgili bir seçim yapabilir, ileriye yönelik bir karar verebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün görevler, sorumluluklar, yapılacak işler ve zorunluluklar ön planda olabilir. Evinizdeki, işinizdeki görevlerinizi yerine getirebilirsiniz. İşinizde bir iyileşme beklentisi içerisinde olabilirsiniz. Sağlığa özen gösterin.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün aşk ilişkilerinizde kadersel deneyimler yaşanabilir. Kadersel bir tanışma, geçmişteki bir kişiden haber alma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Duygularınız ve isteklerinizle ilgili netleşeceksiniz. İlişkilerin geleceğini daha fazla düşünerek seçim yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün hareketli bir gün geçirebilir ve birden fazla konuya dair gündemle meşgul olabilirsiniz. Akrabalar, aile, kökler, vatan bugün öne çıkan başlıklar olacak sizler için. Uzak akrabalardan haberler alabilirsiniz. İş hayatınızdaki bir süreci bitirmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Sizin için uzun vadede önemli olabilecek kişilerle tanışabilirsiniz. Yaşadığınız bir kararsızlık ve ikilemi bugün bitirebilir, akıl ve mantıkla ilerlemeyi seçebilirsiniz. Yolculuklar gündeminizde.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün harcamalar, maddi yardımlar yapabilir aynı zamanda gün içindeki harcamalarınızda finansal şanslar da yakalayabilirsiniz. Yüklü bir kazanç, yüklü bir birikim bugünlerde potansiyelleriniz arasında. Şükür ve teşekkür hali yaşamınızındaki güzel olan şeylerin bereketini arttıracak.

YAY BURCU YORUMU

Bugün inançlarınız ve değerlerinizle hareket edebilir, kalabalık gruplar içerisinde olabilir, kalabalık davetlere katılabilirsiniz. Eski dostlarınızı, eski tanıdıklarınızı ziyaret edebilirsiniz. Bir süredir devam eden işinizi bitirip tamamlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün güne erken başlayabilir ve günlük rutininizin dışına çıkarak farklı bir rutine geçebilirsiniz. Tatiller, dinlenme, rahatlamaya odaklanma veya tatil amaçlı seyahatler günün öne çıkan gündemleri olabilir. Uzaklardaki bir kişiden haber alabilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün eski arkadaşlarınızdan haber alabilir veya daha önce dargınlık yaşadığınız kişilerle barışma içine girebilirsiniz. İnsanların değerlerini, düşüncelerini ve tavırlarını yargılama veya kınama durumlarına karşı zihninizden geçen fikirleri sık sık kontrol edin. Dedikodudan kaçının.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün aile ve akrabalarla bir araya gelebilir, geçmişi yad edebilir, eski anılarınızı konuşabilirsiniz. Anne ve kadın figürleriyle zıtlaşma ve inatlaşmalar yaratmaya karşı dikkat edin. İçinde bulunduğunuz koşul ve şartlara göre hareket etme zamanı.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Diş ağrısına ve iltihabına ne iyi gelir? » Şifalı Yaşam: […] zeytinyağlı karanfil […]
2021-02-15 13:40:52
Kene sokması ilk yardım ve Kene kene ısırığı Belirtileri » Şifalı Yaşam: […] ısırması emareleri: ateş,baş ağrısı, iştahsızlık, üşüme,  kas ağrıları, bulantı
2021-02-15 10:57:40
Zeytinyağının faydaları hakkında yararlı bilgiler | Şifalı Yaşam | Şifalı Yaşam Hakkında Herşey: […] Zeytinyağı ayrıca yağların sindirilmesine ve emilmesine yardımcı olarak yağ
2020-12-10 10:07:52
şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam