• Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Güne daha kararlı, enerjik ve disiplinli başlayabilirsiniz. Son günlerin dağınıklığı, sıkışıklığı son bulmaya başlıyor. Aşk ilişkilerinizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde kalıcı toparlanmalar sağlama fırsatı yakalanabilir.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde aklınıza koyduğunuzu yapmak, önünüze gelen sorunu çözmek ve rahatlamak isteyebilirsiniz. Kendinizi doldurmaya, manipülasyonlara ve kıskançlıklara karşı dikkat edin. Yüzleşmeler olabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içerisinde maddi konularla ilgili riskli bir karar almak, ileri tarihli finansal planlar yapmak gündemde olabilir. Geçmiş bir aşk ilişkisi ve flört ortaya çıkabilir. İki farklı kişi veya yol arasında olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içerisinde yakın ilişkilerinizde iletişim sorunlarına dikkat edin ve sevdiğiniz insanlarla laf dalaşına girmeyin. Aile ilişkilerinizde bir yardım ve fedakarlık gerekliliği doğabilir. Aşk ilişkilerinizde tutkular ve yoğun duygular ön planda olabilir.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içerisinde kadınlarla ilişkilerinizde daha kontrollü olmaya çalışın. Özellikle çalışma ortamınızdaki kadınlarla ilişkilerinizde profesyonel davranmak günün sonunda size kazandıracaktır. Mükemmeliyetçi yanınız ön planda.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içerisinde önünüze gelen ve gündeminizde olan konularla ilgili daha çok düşünme ve sorgulama hali içinde olabilirsiniz. Fevri söylemlerden kaçının. Agresyona kapılmayın. Akılcı yanınız ve doğru iletişiminiz ile karşınızdaki kişileri ikna edebilir, etkileyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içinde aşk veya arkadaşlık ilişkinizin olduğu kişilerden bir teklif alabilir, alacağınız teklifle daha mutlu hissedebilirsiniz. Sevginin arkasında durmak, sevgi için emek sarf etmek ilişkilerin anahtarı olabilir.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içerisinde kadınlardan yana şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Anneniz ve aile büyüğünüzden bir destek görebilirsiniz. Kardeşler ve eril figürlerle ise ilişkilerinizde daha kontrollü olmalı ve sonsuz güven ve fedakarlıkla hareket etmeyin.

YAY BURCU YORUMU

Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Gün içinde insanlar ve ilahi kanallardan şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yasal süreçler gündeminizde olabilir. Süregelen yasal sürecinizde zorunluluklar ve prosedürler ön planda olacaktır. İş seyahatleri gündeme gelebilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içerisinde ilişkilerinizde tutkular, arzular, kıskançlık veya kontrol etme dürtüsü ortaya çıkabilir. Partnerinize veya geçmişteki partnerinize karşı güçlü bir duygu hissedebilir, bir adım atmak isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içerisinde iş hayatınızdaki kadınlarla ilişkilerinizde yardımlaşma ve iş birliği içinde olabilirsiniz. Arkanızdan dönen bazı durumlarla yüzleşebilirsiniz. Sağlıkla ilgili sorunlar, ruh halinizin yansımaları olabilir.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gündüz saatlerinde ilişkilerinizde keyifli enerjiler hakim olurken, iyimser yanınız öne çıkabilir. Etrafınızdaki insanlardan veya ilahi taraftan şanslarla ve desteklerle karşılaşabilirsiniz. Günün ikinci yarısında ise gerilimlere dikkat edin.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Diş ağrısına ve iltihabına ne iyi gelir? » Şifalı Yaşam: […] zeytinyağlı karanfil […]
2021-02-15 13:40:52
Kene sokması ilk yardım ve Kene kene ısırığı Belirtileri » Şifalı Yaşam: […] ısırması emareleri: ateş,baş ağrısı, iştahsızlık, üşüme,  kas ağrıları, bulantı
2021-02-15 10:57:40
Zeytinyağının faydaları hakkında yararlı bilgiler | Şifalı Yaşam | Şifalı Yaşam Hakkında Herşey: […] Zeytinyağı ayrıca yağların sindirilmesine ve emilmesine yardımcı olarak yağ
2020-12-10 10:07:52
şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam şifalı yaşam